Spencer (gm. Gniew)

Spencer (gm. Gniew)
Piękny, wręcz posągowy, arystokratyczny wygląd, uzupełniony dobrym i czułym sercem – to nasze spostrzeżenia będące wynikiem wnikliwej obserwacji Spencera. Łagodny w stosunku do ludzi, proszący całym sobą o uwagę, której tak bardzo w schronisku mu brak… Doskonały pies którego radość, zainteresowanie człowiekiem i szczenięcy wdzięk topią nawet najtwardsze serca.
Trafił do nas w wyniku szarpaniny z innym samcem. Z pewnością poszło o względy jakiejś ślicznotki. Człowiek próbował interweniować jako trzeci uczestnik bójki i SPENCER go pomylił z przeciwnikiem – do czego w ferworze walki miał prawo. Sytuacja się nigdy nie powtórzyła, SPENCER wyniósł z tego lekcje i z racji swojego wieku, mądrzejszy w doświadczenia i już nie taki kochliwy – spokorniał.
I z tą swoją pokorą psa doświadczonego przez życie szuka opiekuna na resztę swoich dni.
PŁEĆ: samiec 
WIEK: urodzony ok. 2011
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duży

KASTRACJA / STERYLIZACJA: TAK
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

Zwierzęta opuszczają nasze schronisko z podstawowymi badaniami, są wykastrowane, odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane. W przypadku psich seniorów pomagamy w opiece weterynaryjnej oraz w lekach. Pomagamy w transporcie naszych podopiecznych do nowych domów. Każde zwierzę otrzymuje: -20% w ZooKarinie na wyprawkę -25% w ZooBajka na pierwsze zakupy -30% w salonie Champion na pielęgnacje psa -voucher na poradę behawioralną.

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 24
tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pon-pt. 11.00 – 18.30
sob-niedz. 9.00-17.00
www.schroniskostarogard.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.