Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

Spacery przyjaźni!

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

Co jakiś czas przez nasze schronisko organizowane są "Spacery przyjaźni". Zapraszamy mieszkańców miasta oraz gości do wzięcia udziału w takim wydarzeniu. Wydarzenie polega na tym, że wyruszamy ulicami miasta w towarzystwie podopiecznych schroniska. Niejednokrotnie udawało się wyprowadzić wszystkie psy jednocześnie a schronisko zostawało puste. Kto jeszcze nie miał okazji uczestniczyć w spacerze powinien się przekonać ile radości otrzymują nasze zwierzaki. Spacery zapowiadane są zawsze z wyprzedzeniem, aby dowiedziała się o nich największa liczba osób, potencjalnych uczestników. Organizacja każdego z nich nie byłaby możliwa bez naszych niezawodnych i pomocnych wolontariuszy.

Wakacyjna kwesta naszych wolontariuszy!

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

W czasie trwania tegorocznych wakacji wolontariusze naszego schroniska wyruszyli na ulice Starogardu Gdańskiego. Wraz ze sobą zabrali garstkę naszych podopiecznych. Akcja ma na celu zebranie środków na wsparcie naszych statutowych działań oraz promocja adopcji psów ze schroniska. Każda osoba może podejść, porozmawiać i zapoznać się z naszymi psami. Do zobaczenia! :)

Kochani, otrzymaliśmy bardzo miłą niespodziankę, mianowicie nasze schronisko zostało nominowane do nagrody "Wierzyczanka 2012 w dziedzinie INICJATYWY SPOŁECZNE" za "Starogardzkie Spacery Przyjaźni". Jest nam niezmiernie miło za te wyróżnienie i jesteśmy szalenie szczęśliwi, że nasze spacerki tak przypadły państwu do gustu. Nominacja nie jest tylko dla schroniska, przede wszystkim, należy się wszystkim mieszkańcom Starogardu i przyjaciołom z poza terenu miasta, naszym niezawodnym wolontariuszom, oraz wszystkim tym, którzy uczestniczą w tej imprezie. Gdyby nie Wasz wkład i serce, nigdy nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu. 

Wolontariat Zimą

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

Nasi Wolontariusze Podczas Grudniowego Spaceru Przyjaźni

Zbiórka Karmy w Tesco

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

Nasi wolontariusze bardzo często biorą udział w "Zbiórkach Karmy" w tym przypadku organizowane przez Tesco.

Nasz Wolontariat

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

Wolontariat

Napisane przez Opublikowano w Wolontariat

Wolontariat

JEST SZANSA DLA KAŻDEGO NIEZALEŻNIE OD PŁCI, RASY, NARODOWOŚCI, WYZNANIA, PRZEKONAŃ POLITYCZNYCH, WIEKU CZY STANU ZDROWIA, KAŻDY MA PRAWO BYĆ WOLONTARIUSZEM. WOLONTARIAT DAJE SZANSE WYKORZYSTANIA WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZEŃ, ROZWINIĘCIA ZAINTERESOWAŃ, ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA W NOWYCH DZIEDZINACH, WYWARCIA WPŁYWU NA ZMIANY SPOŁECZNE I MOŻLIWOŚĆ ZAANGAŻOWANIA SIĘ.