Sara

Sara
To historia o niespełnianiu psich potrzeb. Sara była adoptowana jako szczeniak, jako psie dziecko, którego charakter kształtował się w domu, w którym nie sprostano jej oczekiwaniom. Oddana po siedmiu latach do schroniska z powodu częstych ucieczek. Ucieczek, podczas których sama dążyła do spełniania potrzeb kontaktów społecznych z innymi przedstawicielami gatunku, eksploracji terenu i węszenia. Energia, która ją rozpierała nie została spożytkowana w należyty sposób. Jak zwykle to człowiek popełnił błąd, a zwierzę ponosi konsekwencje tych błędów.
Sara jest suczką bardzo ekspresyjną, z dużą potrzebą ruchu i zabawy. Jest wyjątkowo pozytywnie nastawiona do innych psów i ponad wszelką wątpliwość, również do ludzi. Powinna zamieszkać w domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Pod żadnym pozorem nie powinna być izolowana i zostawiana sama sobie – pokona każdą przeszkodę, przeskoczy każdy mur. Jest pięknością nad pięknościami, o atletycznej budowie, zawadiackim błysku w oku i sercu otwartym na nowe wyzwania. To pojętny pies, który pod okiem mądrego opiekuna, może stać się psem idealnym. Potrzebuje tylko uwagi, czasu i rezolutnego, racjonalnego podejścia do niej.
Drugi raz nie można popełnić błędu w przypadku tej wyjątkowej dziewczyny! Na pewno jest wśród nas ktoś, kto nie boi się żyć pełnią życia, jest pełen pasji i energii, a do tego ma wiedzę, która pozwoli mu stworzyć z Sarą zgrany team.
PŁEĆ: samica
WIEK: ok. 7 lat
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duża

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053

Leave a Reply

Your email address will not be published.