Misia

Misia
Urodzona w niewoli, z łańcuchem na szyi ograniczającym swobodę minimalnego ruchu potrzebnego psu. Buda, wywrócona, pusta miska, wydeptany wokół łańcucha krąg dłużących się w nieskończoność chwil jej samotności.
Misia 9 lat była traktowana jak przedmiot, a w momencie, gdy się rozchorowała – jak balast, który im prędzej zejdzie z tego świata, tym większą ulgę poczuje właściciel… Pan, biedny, zły człowiek, nie zdający sobie sprawy z przywileju obcowania z psem, nie rozumiejący, jak wielkie szczęście miał poznając tak cudownego psa.
Misia trafiła do nas w bardzo złym stanie, z ogromnymi guzami. Zniosła z pokorą wszystkie zabiegi, które w efekcie pozwoliły odzyskać jej zdrowie i siły. Jest wyjątkowo mądrym psem, z ogromną cierpliwością w oczach i wdzięcznością, którą stara się zademonstrować całą sobą. Nikt nigdy nie docenił jej wiernego serca, po same brzegi wypełnionego dobrem, nikt nigdy nie okazał jej miłości, o którą tak mocno przez całe życie prosiła.
A jak będzie w przyszłości? Czy ma szanse poczuć, jak powinno wyglądać życie psa? Móc cieszyć się bliskością ludzi, żyć wolna od tęsknoty i osamotnienia?
PŁEĆ: samica
WIEK: ok. 10 lat
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duży

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.