Lorek

Lorek
Lorek ma za sobą trudną przeszłość. 
Kiedy dostaliśmy telefon od pewnej Pani, że właśnie widziała psa wypadającego z okna na drugim piętrze, nie mogliśmy uwierzyć w to, co słyszymy.
Od razu pojechaliśmy na miejsce, aby sprawdzić, co właściwie się stało. Po rozmowie z ludźmi, którzy widzieli całe zdarzenie, nie mieliśmy wątpliwości, że ktoś ewidentnie chciał pozbyć się psiaka, bo przecież nawet, gdyby był to niefortunny wypadek, właściciel zamiast zamknąć za sobą okno, powinien jak najszybciej udać się na dół i sprawdzić, co stało się jego czworonogowi, prawda?
Tak oczywiście się nie stało, a biedny przestraszony Lorek zaczął panicznie uciekać z zakrwawionym pyszczkiem przed każdym napotkanym człowiekiem.
Na szczęście udało nam się go złapać i od razu udzielić mu odpowiedniej pomocy.
Przez pierwsze tygodnie praktycznie nie dopuszczał do siebie nikogo. Było widać, że bardzo boli go całe ciało, a jego zaufanie do człowieka zostało solidnie nadszarpnięte…
Na szczęście jednej z naszych opiekunek udało się zachęcić go, do dania człowiekowi kolejnej szansy. Dzięki Dianie, Lorek zaczął wychodzić na spacery, bawić się, przytulać i cieszyć się z każdej chwili spędzonej wspólnie z człowiekiem.
Lorek potrzebuje chwili, aby otworzyć swoje serce dla człowieka, lecz jeśli już uda mu się nawiązać nić zaufania, jest bardzo pogodnym i miłym psiakiem.
W kontaktach z innymi psami jest raczej bezproblemowy, a spacery to dla niego czysta przyjemność.
Jeśli chciałbyś pokazać Lorkowi, że życie z człowiekiem nie musi być pełne bólu i niepewności, zapraszamy na spacer zapoznawczy.
PŁEĆ: samiec
WIEK: ok. 3 lata
RASA: mix
WIELKOŚĆ: mały

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053