Atos (Kwidzyn)

Atos (Kwidzyn)
Widzisz uśmiech na jego psim pyszczku? To złudzenie. To odpowiednik naszej ludzkiej dobrej miny do złej gry. Ciężko się uśmiechać, kiedy los rzuca pod psie łapy kłodę za kłodą, a droga po której stąpają jest kamienista i kręta. Nadeszła pora na wyjście na prostą!
Atos pojawił się u nas na skutek odebrania ze schroniska nie cieszącego się dobrą sławą, w którym wegetował trzy długie lata. Uprzedmiotowiony do granic możliwości pies, który całym sobą wołał o zrozumienie i uwagę. Wołał w kierunku ludzi głuchych na jego błagania… W związku z przeniesieniem do nas jego sytuacja paradoksalnie uległa zmianie na lepsze. Taka dobra zmiana.
Zdążył już się przyzwyczaić do życia schroniskowego psa, w przeciwieństwie do nas. Mamy nadzieję, że ktoś zauważy niebywały urok tego psa i wyjątkowy, nietuzinkowy charakter.
Atos nie jest wylewny w okazywaniu emocji, jest psem uważnym, spokojnym, który nie domaga się uwagi, lecz reaguje wdzięcznością i wiernym spojrzeniem szklistych oczu, kiedy ją otrzymuje. W stosunku do psich towarzyszy bezdomności jest kulturalny, jednak z własnym zdaniem, które czytelnie wypowiada.
Atos ma za sobą życie dalekie od beztroski i zasługuje na resztę życia u boku człowieka spokojnego i stabilnego, który doceni piękno ukryte głęboko w jego około ośmioletnim sercu. Może Ty jesteś tym właśnie człowiekiem?
PŁEĆ: samiec
WIEK: ok. 8 lat
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duży

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053

   

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.