Adamski (gm. Kolbudy)

Adamski (gm. Kolbudy)
„Jednego serca! tak mało! tak mało, Jednego serca trżeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało: A byłbym cichym pomiędzy cichemi…”
To największe życzenie Adamskiego – psa o imieniu brzmiącym jak nazwisko, o wzroście małego cielaka i zagadkowym charakterze. Adamski od początku jasno ustalił swoją pozycję w stadzie, nie pozwalając się zdominować żadnemu psu. Lecz pod tą twardą otoczką bohaterstwa i pewności siebie, kryje się jednak strach i niepewność za wszelką cenę kamuflowana. Strach chodzi za nim jak cień, nieustannie siejąc niepewność i nie pozwalając na chwilę odprężenia. W stosunku do człowieka jest mocno zdystansowany, niepewny i nieufny. Nie wiemy, co jest tego źródłem, możemy się tylko domyślać, że relacje z człowiekiem nie miały przyjaznego charakteru.
Pobyt w schronisku nie stwarza dogodnych warunków, by w spokoju nawiązać z Adamskim bliższe relacje i pomóc mu w walce z jego najgorszym wrogiem – dlatego szukamy mądrego i wrażliwego człowieka, który zaoferuje swą pomoc. W zamian otrzyma jedno wielkie serce Adamskiego, które zadrży miłością na dozgonną.
PŁEĆ: samiec
WIEK: ok. 7 lat
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duży

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Przestraszony
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053

Leave a Reply

Your email address will not be published.