Abi (gm. Kwidzyn)

Abi (gm. Kwidzyn)
Jej uszy żyją własnym życiem i wyrażają więcej, niż niejedno słowo. Można z ich ruchu wyczytać strach, niepewność, radość i zaciekawienie. A co uszy Abi mówiły podczas adopcyjnej sesji zdjęciowej ? Poruszały się niezależnie od siebie, jedno jakby się trochę bało, drugie było bardzo ciekawe, w jakim celu śledzi ją obiektyw urządzenia przez nią niezidentyfikowanego.
A cel jest szczytny, wzniosły i szlachetny! Znaleźć Abi najlepszy dom, który nie tylko oczy, lecz również uszy ma otwarte na komunikaty wysyłane przez tę cudowną istotę.
Abi jest relatywnie młoda, ma około pięciu lat i niespożytkowane pokłady miłości, którymi obdarzyć może po równo każdego członka rodziny nawet wielopokoleniowej. Jest urodzoną optymistką, która czerpie radość z życia całymi garściami, a raczej psimi łapami. I nawet pobyt w miejscu uczuć niechcianych nie odbiera jej tej radości. Nie odbiera też wiary, że myślenie pozytywne jest drogą do sukcesu.
Dlatego prosimy – znajdźmy jej wspólnie dom poprzez liczne udostępnienia, polubienia i dodawanie słów wsparcia w komentarzach. Nie pozwólmy, by jej radość życia z czasem minęła.

 

PŁEĆ: samica
WIEK: ok. 5 lat
RASA: mix
WIELKOŚĆ: duża

KASTRACJA / STERYLIZACJA: Tak
SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE/ CZIP: Tak / Tak / Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW / SUK: Pozytywny/ Dominujący

STOSUNEK DO KOTÓW: Nie sprawdzono

OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w
Starogardzie Gdańskim, ul. Hermanowska 48

tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00-16.00

schroniskostarogard@otoz.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP 20 1020 1909 0000 3202 0038 1053

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.