Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

to tylko pies...

O losie psa zgłosili nam ludzie.  Kiedy nasi inspektorzy pojechali pod wskazany adres, osłupieli ale później opadły im ręce.

 

Jaka jest historia Berta ? Osiem lat temu pan kupił sobie psa, w między czasie pani sprawiła sobie drugiego pupila. Wszystko normalnie, dom, rodzina i dwa psy. Byłoby tak pewnie do dziś ale pan postanowił odejść od pani, zostawiając jej psa. Pani swoją frustrację, złość i żal wyładowała na psie, męża psie. O swojego pupila nadal bardzo dba, daje mu jeść i się o niego troszczy.

Jak tak można, mając dwa psy, dawać jeść tylko jednemu? Dlaczego ów pan, skoro widział jak bestialsko jest traktowany  psiak pozwolił na to i go nie zabrał?

Sam Bert na widok pani, skakał z radości, lizał po rękach, kochał całym swoim zagłodzonym sercem. Takie właśnie są psy, kochają nas bezwarunkowo, szkoda że my, tak bardzo często nie mamy w sobie cienia uczuć.

Pies  poniósł straszliwą karę bo pan zostawił panią, odwet na ex mężu: karygodne, żałosne, obrzydliwe.

Inspektorzy OTOZ Animals w Starogardzie Gd, zawsze starają się pomóc, tak aby zwierzę zostało przy właścicielu. Rozmawiamy, radzimy, przywozimy karmę czy budę.

W przypadku tych właścicieli nie mogliśmy pomóc. Serca , wrażliwości, litości i empatii nie jesteśmy w stanie przywieźć w workach.

 

Teraz musimy Berta odżywić, wyleczyć skórę i zoperować guza ale już teraz nasz doberman czeka na dom, rodzinę i serce. Czy ktokolwiek zainteresuje się losem ośmioletniego psa ?