Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

walentynkowy spacer przyjaźni

Jak nakazuje tradycja, również w lutym tego roku zorganizowaliśmy Spacer Przyjaźni w Schronisku w Starogardzie Gdańskim.

Idea jest prosta - przy pomocy sympatyków Schroniska, wyprowadzamy wszystkie psiaki (z wyjątkiem tych, które z różnych względów nie mogą) na spacer ulicami Starogardu.Jak zwykle, dopisała niesamowita frekwencja - wielu mieszkańców Starogardu uważa pomysł za ciekawy i aktywnie uczestniczą w akcji. W tym miesiącu było oczywiście najwięcej znajomych twarzy, ale również osoby, które wcześniej nie wychodziły z nami na spacer, przekonały się, że może być bardzo sympatycznie. Mimo, że pogoda nie była słoneczna, wszyscy mieli mnóstwo frajdy. Oczywiście najbardziej cieszyły się psiaki. 


Tym razem data Spaceru zbiegła się nieco z Walentynkami, a jako że przy okazji mamy karnawał, zorganizowaliśmy również mały poczęstunek w postaci babeczek z lukrem oraz ciepłej zimowej herbaty. 

Spacery Przyjaźni są doskonałą okazją, aby sympatycznie spędzić czas z psiakami ze schroniska. Spacer zawsze jest dobry dla zdrowia, pozytywnie działa również sam kontakt ze zwierzętami. Możliwe jest, że ktoś podczas takiego spaceru upatrzy sobie psiaka, którego chętnie później weźmie do domu; dla tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą trzymać psa u siebie, Spacer Przyjaźni daje możliwość zabawy z jakimś zwierzakiem, który na pewno będzie Państwu wdzięczny.

Wszystkim uczestnikom Walentynkowego Spaceru Przyjaźni serdecznie dziękujemy w imieniu psiaków ze Schroniska w Starogardzie Gdańskim. Tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć, bądź jeszcze o imprezie nie słyszeli - zapraszamy gorąco na przyszły spacer.