Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel
Kasia

Kasia

KAJRA

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

 

KLER

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

ALIBABA

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Jak pamiętacie baśniowy Ali Baba cieszył się niemałym szczęściem. Z opresji zawsze wychodził obronną ręką. Każde niebezpieczeństwo udawało mu się przezwyciężyć dzięki życzliwości innych ludzi. Nasz czworonożny podopieczny także ma nadzieję, że obecna niedola już wkrótce odejdzie w niepamięć. Nie wiedział, że oddalenie się od domu może przynieść taki smutny los. Oczekiwał przygód i zabawy a tymczasem kraty dzielą go od tego ciekawego świata. Alibaba to kilkuletni, trochę zdystansowany w kontakcie z ludźmi pies. Cierpliwie uczy się zaufania i z dnia na dzień jego serduszko stara się kochać coraz bardziej. Nasz Ali ma swoją magiczną formułę. Za nowym domem woła: "Domku, znajdź już się!".

 

DANIO

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

ROMEO

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Nasz kochaś to nikt inny jak Romeo! Swoją literacką Julię widzi w każdym z nas. Uroczy i bardzo kochliwy pies, który roztacza wiele miłości wokół siebie. Ludzie to dla niego obiekty do kochania. Bezwzględnie na status społeczny czy wygląd. Na nas chciałby polegać i czuć, że bardzo go kochamy. Na razie nie ma nic, a to czego potrzebuje to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Stracił je razem z domem, w którym się wychował. Jest jeszcze wciąż psim dzieckiem, które ufa i nie potrafi się długo na nas gniewać. Człowiek zawiódł go raz, inny człowiek musi naprawić ten błąd. Zaledwie roczny piesek czeka na swoją cząstkę miłości. Czy ktoś zawoła wkrótce do niego: Romeo, Romeo, me serce ku Tobie ucieka?

MATIZ

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Matiz przybłąkał się na teren szkółki roślin ozdobnych. Wychudzony i dotkliwie pogryziony przez innego psa. Kilka dni nie mógł stanąć na nogi, ale na szczęście to się zmieniło. Z każdym dniem ból coraz bardziej ustępował a na pyszczku Matiza pojawiał się uśmiech zadowolenia. Całą sytuacją mocno się wystraszył i uświadomił sobie jak daleko znajduje się od domu. Pewnie często spacerował po wsi, ale tego dnia nie przewidział takiego niebezpieczeństwa. Spora odległość dzieli go od powrotu do domu a najgorsze jest to, że nie wiemy gdzie dokładnie znajdował się jego dom. Matiz ma już swoje lata i nie miał w planach opuszczać swojej wiejskiej zagrody. Matiz do poczciwy i wierny pies. Nie chce odejść w schronisku, dlatego niecierpliwie oczekuje zmian. Kto pomoże napisać mu nowy plan na nowe, szczęśliwsze życie?

Kochani, ZOO Karina - markety zoologiczne pomaga zwierzętom w schroniskach!

Dzięki współpracy z ZOO Karina - markety zoologiczne można pomagać zwierzakom przebywających pod naszą opieką! Niedawno pojawiła się skarbonka do której można wrzucać datki, za które zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy do naszego schroniska! <3 Niebawem pojawi się kosz, do którego będziemy zbierać dary rzeczowe :) Pamiętajcie również, że każdy adoptowany psiak otrzyma rabat w sklepie na wyprawkę <3

Bardzo dziękujemy przedstawicielom Zoo Karina - za wspaniałą inicjatywę i ogromne serce. Pomaganie zwierzętom od dawna leży w polityce firmy o czym mieliśmy okazję się przekonać nie raz.

ZooKarina

Napisane przez Opublikowano w sponsorzy

RATAJ

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

PIKSEL

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Piksel to nasz schroniskowy, psi gentelman. W stosunku do przedstawicielek płci pięknej zachowuje się wzorowo. Jeśli chodzi o przedstawicieli jego płci, to zdarza się, że lekko ich zaczepia, jednak jest to zrozumiałe. Przecież to, że Piksel waży zaledwie pięć kilogramów nie znaczy, że nie ma charakteru, prawda? Musi o tym od czasu, do czasu przypomnieć! Nasz Piksel został znaleziony w jednej z pobliskich gmin. Błąkał się tam, kompletnie zagubiony, a my nie mogliśmy uwierzyć w to, że ktoś po prostu go porzucił. Jest mikropsiakiem, zakochanym w ludziach po uszy, jest też jeszcze młody, ma tylko trzy lata! Dlaczego musiał doświadczyć bezdomności? Mamy nadzieję, że schronisko jest dla niego tylko krótką przystanią. Przyjdź i poznaj tego niewielkiego psiaka, on z całą pewnością się ucieszy. Może to właśnie jego zabierzesz ze sobą do domu?

Strona 1 z 37