Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel
Kasia

Kasia

NOCKA

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Nocka to nasze małe biedactwo! Niewinna istotka, która już musiała poczuć jakie życie bywa okrutne i nieprzewidywalne. Znaleziona tuż pod balkonem, jakby wypadła wprost z jednego z nich. Na szczęście nie stwierdzono żadnych złamań. Nieco potłuczona z dnia na dzień dochodzi do siebie. Jest kochanym promyczkiem, który bardzo kocha ludzi. Prawo wieku pozwala jej na trochę psot. Los bywa przekorny, ale zmienny. Mamy nadzieję, że razem wkrótce znajdziemy dla niej domek, w którym będzie mogła się dobrze rozwijać. Dom z odpowiedzialnymi opiekunami świadomymi obowiązku posiadania żywego stworzenia. Czy ktoś chętny jest wśród nas?

DANIO

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

MLEKO

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

ROMEO

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Nasz kochaś to nikt inny jak Romeo! Swoją literacką Julię widzi w każdym z nas. Uroczy i bardzo kochliwy pies, który roztacza wiele miłości wokół siebie. Ludzie to dla niego obiekty do kochania. Bezwzględnie na status społeczny czy wygląd. Na nas chciałby polegać i czuć, że bardzo go kochamy. Na razie nie ma nic, a to czego potrzebuje to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Stracił je razem z domem, w którym się wychował. Jest jeszcze wciąż psim dzieckiem, które ufa i nie potrafi się długo na nas gniewać. Człowiek zawiódł go raz, inny człowiek musi naprawić ten błąd. Zaledwie roczny piesek czeka na swoją cząstkę miłości. Czy ktoś zawoła wkrótce do niego: Romeo, Romeo, me serce ku Tobie ucieka?

CIAPEK

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

MATIZ

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Matiz przybłąkał się na teren szkółki roślin ozdobnych. Wychudzony i dotkliwie pogryziony przez innego psa. Kilka dni nie mógł stanąć na nogi, ale na szczęście to się zmieniło. Z każdym dniem ból coraz bardziej ustępował a na pyszczku Matiza pojawiał się uśmiech zadowolenia. Całą sytuacją mocno się wystraszył i uświadomił sobie jak daleko znajduje się od domu. Pewnie często spacerował po wsi, ale tego dnia nie przewidział takiego niebezpieczeństwa. Spora odległość dzieli go od powrotu do domu a najgorsze jest to, że nie wiemy gdzie dokładnie znajdował się jego dom. Matiz ma już swoje lata i nie miał w planach opuszczać swojej wiejskiej zagrody. Matiz do poczciwy i wierny pies. Nie chce odejść w schronisku, dlatego niecierpliwie oczekuje zmian. Kto pomoże napisać mu nowy plan na nowe, szczęśliwsze życie?

KOBI

Napisane przez Opublikowano w Kwarantanna

 

Kochani, ZOO Karina - markety zoologiczne pomaga zwierzętom w schroniskach!

Dzięki współpracy z ZOO Karina - markety zoologiczne można pomagać zwierzakom przebywających pod naszą opieką! Niedawno pojawiła się skarbonka do której można wrzucać datki, za które zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy do naszego schroniska! <3 Niebawem pojawi się kosz, do którego będziemy zbierać dary rzeczowe :) Pamiętajcie również, że każdy adoptowany psiak otrzyma rabat w sklepie na wyprawkę <3

Bardzo dziękujemy przedstawicielom Zoo Karina - za wspaniałą inicjatywę i ogromne serce. Pomaganie zwierzętom od dawna leży w polityce firmy o czym mieliśmy okazję się przekonać nie raz.

ZooKarina

Napisane przez Opublikowano w sponsorzy

VEGAS

Napisane przez Opublikowano w Adopcje Psów

Owczarki, ach te owczarki! Zachwycają wielu, ale najczęściej kiedy są młode i pełne energii. Tylko ludzie dobrego serca opiekują się nimi do końca. Reszta uważa, że mają spełniać jakieś tam swoje zadanie i nie płaczą po ich zaginięciu. Niektórzy tęsknią skrycie za swoim przyjacielem i szukają do ostatniego tchu. Vegas nie miał tyle szczęścia i choć nie ma jeszcze sędziwego wieku po jego właścicielu została tylko cisza. Nic nie dało nam nadziei, że ktoś na niego czeka. Niestety on sam także już tą iskierkę wiary stracił. W jego głowie istnieje szara i smutna rzeczywistość. Mało co go cieszy i ciężko przywrócić mu radość życia. Towarzystwo psów w boksie dodaje mu otuchy, bo wie że nie jest w tym wszystkim sam. Ma też nas, ale to nie spełnienie jego marzeń. Vegas bardzo chciałby mieć swój rewir do patrolowania i ciepły kąt na nadchodzące nieuchronnie zimowe dni. Rozpal w sercu Vegasa nadzieję na nowe, dobre życie! Pokoloruj tą szarą rzeczywistość już dziś!

Strona 1 z 39