Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

Tina

Vote it
(2 głosów)
Napisane przez  Opublikowano w Znalazły dom

Z Tiną poznaliśmy się w schronisku. Już w 5 sekundzie bardzo do siebie się zbliżyliśmy. Ręka nie krwawiła mocno. Wiadomo – stres, pierwsze emocje. W drodze do domu siedziała jak zaczarowana na fotelu pasażera. Po wejściu na posesję uaktywnił się gen celnika, przeszukany został cały dom i ogródek. Rola przewodnika przypadła Hasimowi, mojemu 6-letniemu amstafowi. Psy biegały radośnie trzy godziny. Przyszedł czas na ustalenie pozycji w stadzie i tu zdania są podzielone, każdy pieseczek chce być alfą. Jedynie papugi nie oponowały i zadowoliły się pozycją Omega. Jak na tę chwilę widać, iż Tina akceptuje nas a my ją. Niestety po zachowaniu widać, iż poprzedni dom pozostawił ślad na psychice suni, ale czas, miłość i praca z psem leczy rany. Serdecznie pozdrawiamy.

***

Tina rok po...

Witam :)

Czwartego  lipca  minęło  rok  czasu  kiedy  Tina  zamieszkała z nami. Ponieważ  nie  znamy  daty  jej prawdziwych urodzin, właśnie tego dnia obchodzimy  jej urodziny. Trochę trąci Holiwood`dem "Urodzona czwartego lipca" ;) Tina jak to Tina, szkodnik jeden walczy z garnkiem z wodą, kopie dziury,
zamiast  z  patysiem  spaceruje  z łopatą w pysku, przestawia cegłówki i kamienie. Ostatnio zabrała się za demontaż rynny. Taki Bob budowniczy w psim  wydaniu. Choć patrząc po efektach, nasuwa się skojarzenie z serialem animowanym "Sąsiedzi". Jej  hobby  budowlane bywa kosztowne; trzy wizyty u weterynarza dzień po dniu, bo małpie pysio spuchło. Ogólnie  nie  jest  źle dajemy radę. Tina jest zadowolona, my jesteśmy zadowoleni znaczy jest ok.

Serdecznie pozdrawiamy.

 

Ostatnio zmieniany środa, 10 lipiec 2013 11:59
Więcej w tej kategorii: « Blacki Norbi »