Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

Zara

Vote it
(0 głosów)
Napisane przez  Opublikowano w Znalazły dom
Na początek razem z Zarką życzymy Państwu Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2016, oby mieli Państwo jak najmniej pracy i jak najmniejszą ilość czworonożnych podopiecznych.
Pragniemy podzielić się z Państwem postępami w asymilacji Zarki ;-)
Na początek jest ona mega wesołym psiakiem, bawiącym się non-stop, bez przerwy od rana do wieczora i mamy wrażenie że chyba nigdy jej to nie przejdzie, ulubioną zabawką jest piłeczka która jest w stanie złapać w powietrzu robiąc półobrot ;D W bardzo szybkim czasie nauczyła się wielu komend: siad, daj łapę, waruj, obrót(turla się) i przybij piątkę. Jest Kochana i uwielbia nas i jest nasza domowa 'miziulką', bo oprócz zabaw uwielbia również pieszczoty(choć raczej w porze wieczornej).
Z drobnych problemów które nadal niestety są jest ogromny strach przed obcymi ludźmi, do cześciej spotykanych członków rodziny zdążyła się przyzwyczaić;-)
Ale poza tym, to nie wyobrażamy sobie bez niej już życia, daje nam dużo radości i uśmiechu ;-)
Trzeba również powiedzieć że jest idealna podróżniczka, była z nami już na 3 wyjazdach (Łeba, 2XKaszuby) w samochodzie jest wyciszona i spokojna w pokoju hotelowym zachowuje się jak w domu ;-)
 
 
 
 
Więcej w tej kategorii: « Lala Nelson »