Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

Tygrysek

Vote it
(0 głosów)
Napisane przez  Opublikowano w Znalazły dom
Tygrysek pozostał Tygryskiem :) (nie zmieniałam mu imienia). Od samego początku był bardzo dzielny/ odważny - po zabraniu go ze schroniska pojechał ze mną do Gdańska samochodem - był bardzo ciekawy wszystkiego i oglądał krajobraz zza szyby (nie było z nim żadnych problemów). Po przyjeździe do domu też od razu zaczął zwiedzać "swój nowy teren" oraz zapoznał się z pieskiem - Kamą (nie było między nimi żadnych nieporozumień ;) ).
Tygryska zabrałam ze schroniska we wtorek...a w niedzielę musiałam już z nim jechać do weterynarza - nawrót kociego kataru. U weterynarza był bardzo grzeczny i wszyscy w poczekalni oraz weterynarz zachwycali się jego urodą :).
Tygrysek jeździ ze mną dosyć często do Gdyni, do Elbląga (gdzie są dwa inne koty).....i jedyne co mogę powiedzieć to to, że lubi jeździć samochodem i wszędzie gdzie się go zabierze to czuje się jak u siebie :) - niczego ani nikogo się nie boi oraz bardzo lubi inne zwierzęta.
Uwielbiał "bujać się" na firankach... - na szczęście już jest za duży na takie wybryki ;). Teraz pozostało mu tylko bardziej przyziemne szaleństwo xD - biega jak sprinter...nie wyrabia na zakrętach....po prostu uwielbia brykać :)..... A w nocy, jak przystało na pieszczocha, lubi spać w łóżku.
To tak w szybkim skrócie nt. Tygryska.
 
 
 
Więcej w tej kategorii: « Amigo/Bolek Krysia/Zosia »