Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Starogard Gdański  tel. (58) 56 099 31

Profile

Layout

Cpanel

Zgredzia / Fiolka

Vote it
(1 głos)
Napisane przez  Opublikowano w Znalazły dom

Z nowego domu pozdrowienia śle Fiolka (w bidulu zwana Zgredzią).

 

Z mało asertywnej  kotki, która padała ofiarą ostrych pazurów niegrzecznych kotków, szybko stała się szefową w nowym domu.

 

Uległość okazała jej nawet nowa współlokatorka - Figa, która sprawowała w mieszkaniu rządy przez 6 lat. Nie okazuje strachu wobec Surii ogromnego mastifa, który odwiedza nas i wkracza w przestrzeń naszych maluchów.

W nowym domu w każdym kącie oprócz radości można spotkać porozrzucane zabawki dwu i pół letniej Łucji, psa i kota.

Fiolka we wrześniu przeszła „przegląd” u pana doktora. Jest zdrowa, choć ma jeszcze pozostałości po kocim katarze. I tak miała więcej szczęścia od innych kociaków, które gorzej przeszły tą chorobę.

Na dwór jeszcze nie wyrusza, ale obserwuje interesujący świat przez okna.

Jest bardzo towarzyska i zwinna, zaczepia ludzi i inne zwierzęta. Ujawnia się w niej często instynkt łowcy. Uwielbia aportować myszki. Nocą jest najbardziej zawiedziona, gdy wszyscy domownicy śpią i nie ma z kim spożytkować energii, którą kumulowała podczas dnia. Nadal jest zgrabna, choć na brak apetytu nie narzeka.

 

Podziękować chcemy wspaniałym paniom wolontariuszkom, które sprawiły, że fiolka jest bardzo towarzyskim kotem, milusińskim przytulasem, nie jest dzika i nie miała najmniejszych problemów z korzystaniem z kuwety i aklimatyzacją w nowym otoczeniu.

 

Pozdrowienia i życzenia szybkiego znalezienia nowych kochających domów dla podopiecznych "OTOZ Animals" w Starogardzie Gdańskim ślą:

Fiolka, Figa, Łucja z mamą Dorotą :)

 

Więcej w tej kategorii: « Elizabeth/Marlenka Busz »